Parowozem przez Wielkopolskę – komunikat

W związku z licznymi pytaniami informujemy, iż WSZYSTKIE bilety na pociąg „Parowozem przez Wielkopolskę 2010” są zarezerwowane. Tym samym nie istnieje możliwość zakupu biletów w dniu wyjazdu tj. 2 maja 2010.

Dla osób, które zdecydują się na udział w imprezie poprzez „gonitwę” pociągu specjalnego samochodem proponujemy składkę w wysokości 160 zł (równowartość jednego biletu w przedsprzedaży) za jeden samochód. Uczestnicy „goniący” otrzymają komplet materiałów, taki sam jak pasażerowie pociągu.

Prosimy o zgłoszenie się po materiały do organizatora, możliwie wcześnie, najlepiej w Wolsztynie lub Zbąszynku, w dniu 2 maja 2010.

Do zobaczenia w Wolsztynie!

Tagi: , , ,

komentarzy 7

 1. Dawid Frątczak pisze:

  Czy w przypadku oplacenia skladki za samochod, pociag nie bedzie „udekorowany” roznymi smieciami, znanymi z poprzednich imprez? Jesli bedzie – to oplacanie pociagu mija sie z celem.

 2. Doctor pisze:

  Nie planujemy obwieszania pociągu żadnym paskudztwem, aczkolwiek pojedzie ono z nami w wagonie i jeśli goniących „na czarno” będzie więcej niż tych, którzy się dorzucą do imprezy, paskudztwo zawiśnie na parowozie.
  Jednak mamy nadzieję na ogólne porozumienie między organizatorami a goniącymi i że niczego nie będzie trzeba na maszynie wieszać 🙂

  Oczywiście dla goniących i dokładających się do imprezy mamy takie same „zestawy uczestnika” jak dla pasażerów jadących w wagonach, tak więc wszyscy będą poinformowani gdzie planujemy fotostopy.

 3. Dawid Frątczak pisze:

  Dzieki za odp. i do zobaczenia 🙂

 4. Krzysztof pisze:

  Witam,
  Dziś pisałem do Państwa mail (bez odp) z informacja, że mam potw rez i opłaconą składkę (20.04 na 160zł), ale niestety nie będe mógł uczestniczyć w imprezie.
  Proszę o informacje czy możliwe jest wzięcie osoby z listy rez. i zwrot dla mnie opłaty (w przeciwnym razie szukałbym indywidualnie chętnego na moje miejsce) ?
  Pozdraiwiam

 5. Foto49 pisze:

  Jaki jest przewidziany koszt dołożenia się do imprezy do goniących samochodami ?

 6. marcinŁ pisze:

  Taki jak w komunikacie…tj 160 zł za auto.

 7. Poe pisze:

  Byłem na sylwestra 2008/2009 (Zakopane) na imprezie organizowanej przez Skansen w Chabówce. Ogólnie mialo być żarcie, herbata w nielimitowanych ilościach itd. Rzeczywistość była całkiem inna, żarcie było stare, herbaty oprócz jednej sztuki nie było w ogóle. Dlatego stwierdziłem, ze nigdy już nie zrobie z siebie kretyna wierząc w jakieś tam zapewnienia organizatorów. Płacić 160 zł za gonienie autem, kiedy ileś tam osób nie zapłaci , i w rezultacie szmata zawiśnie. Kiedy wszystko będzie w porządku, mogę zapłacić po imprezie – zresztą za gonienie autem nie możecie pobierać żadnych opłat- sami to wiecie, wasza propozycja jest wyłącznie propozycją.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk