Pożegnanie Tr5-65 – Lista rezerwowa zamknięta

Dziękujemy za wszystkie maile i telefony dotyczące „Pożegnania Tr5”. Nie jesteśmy jednak w stanie spełnić Państwa sugestii i doczepić do składu kolejnego  wagonu, gdyż w tej chwili tylko cztery wolsztyńskie wagony posiadają ważną rewizję. W związku z ogromnym zainteresowaniem naszym pociągiem i brakiem dostępnego taboru jesteśmy zmuszeni zamknąć  listę rezerwową – liczba osób na niej znajdujących się nie gwarantuje wszystkim wzięcia udziału w imprezie.
Z powodu wysprzedania wszystkich miejsc w pociągu nie będzie możliwości  zakupu w dniu wyjazdu biletów na peronie w cenie 140 zł. Zapraszamy tym samym do śledzenia naszej strony i udziału w kolejnej, wiosennej edycji imprezy „Parowozem przez Wielkopolskę”.

Tagi: , , , , , , , , , ,

komentarzy 5

 1. Darek pisze:

  Skoro jest tak duże zainteresowanie proponuję zorganizować jeszcze jeden pociąg z tym składem dzień lub tydzień wcześniej.

 2. Klar pisze:

  Very good idea.

 3. kkStB pisze:

  A następnie zorganizujmy ze dwa-trzy pod rząd pożegnania Ok1, potem Pięknej Heleny itd. 😉

 4. krzysiuMK pisze:

  Kolego kkStB to 17 kwietnia zróbcie impreze właśnie z Piękną Heleną a później z Ok1 bo nasza „Helenka” nie długo będzie skasowana ze wględu na jej psucie ;-(

 5. krzysiuMK pisze:

  a tak wogóla kiedy do jasnej cholery(przepraszam za bluźnienie) wróci nam Pm36-2 ?????!!!! Miała być na jesień i co? i nic… .Przepraszam za ten komentarz ale mnie nerwy już biorą.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk