Pożegnanie Tr5-65 – informacja dla goniących

W odpowiedzi na pojawiające się pytania o możliwość gonienia pociągu informujemy, że jest on przeznaczony przede wszystkim dla osób jadących na pokładzie. Dodatkowo w związku z pewnymi problemami ze strony goniących podczas „Parowozem przez Wielkopolskę II”, tym razem skład pociągu będzie przyozdobiony na całej trasie (oczywiście z wyjątkiem fotostopów). Plan fotostopów będzie do nabycia dla goniących na podobnych zasadach jak podczas ostatnich imprez.
W związku z powyższym wszystkich Państwa zachęcamy do odbycia podróży w wagonie!

Tagi: , , , , , , , ,

komentarze 4

 1. anrzej pisze:

  Co tu komentować?? Idiotyzm i tyle.

 2. Krzych pisze:

  Taki średni pomysł, jeżeli ktoś, żeby być na imprezie musi miec dwa dni wolnego, bo nie ma jak dojechać i wrócić w jeden dzień jak tylko samochodem i nie może być od początku do końca na imprezie. Czy ta promocja jest aż tak dla Was ważna chyba jesteście jedynym organizatorem w Polsce, któremu aż tak strasznie na tym zależy? Z doświadczenia wiem, (bo prawie zawsze ganiam pociągi autem ze względu na mój charakter pracy i nie możności zaplanowania czegoś wcześniej) ze ci, co ganiają to, co maja zapłaci to i tak zapłacą a ci, co nie to i tak nie zapłacą także moi się trudno nie będzie mnie tym razem, bo jechać i robić Take z gustownymi białymi tablicami to niestety za ta cenę mi się nie uśmiecha pozdrawiam życzę udanej imprezy.

 3. Piter pisze:

  Czyli można się spodziewać celowo ustawianych samochodów tuż przy budynkach dworcowych itp, które będą „upiekszać” widoki.

 4. Przemek pisze:

  Z tego wynika, że typowo polska sztuka promocji i typowo polskie zazdrosne zagrania są na topie. Mam nadzieję, że sie opamiętacie. Bo psuć jedni, drugim imprezę to zwyczajne drobnomieszczaństwo.

  Pozdrawiam.

  PS
  Pomysł z tablicą dyndającą na parowozie to słaba idea

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk