„Parowozem przez Wielkopolskę” – informacja dla „goniących”

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości uczestnictwa w imprezie na zasadzie „gonienia” pociągu samochodem uprzejmie informujemy, że przed odjazdem pociągu (na peronie w Lesznie) oraz podczas postojów po drodze będzie istniała możliwość nabycia materiałów informacyjnych (w tym folderu z wykazem fotostopów). Wysokość opłaty jest dobrowolna, jednak zainteresowanym tą formą uczestnictwa proponujemy wzięcie pod uwagę kosztów, jakie ponoszą osoby jadące w pociągu. Z pozytywnym nastawieniem mamy nadzieję na dobrą współpracę na szlaku.

Tagi: , , , ,

komentarzy 7

 1. Henio pisze:

  Z góry uprzedzam że z wagonu będzie wisiało za oknem to co potrzebne do kręcenia filmu.Żeby nie było jęczenia samochodziarzy że zapłacili co łaska a kadry im się sypią.

 2. Paweł pisze:

  Czy istnieje możliwość odsprzedania komuś jednego miejsca, lub zwrócenia „biletu” i zwrot kasy. Z powodów rodzinnych nie będę mógł wziąć udziału.?

 3. Maniek pisze:

  Paweł,

  Jeżeli nadal masz bilet do odsprzedania proszę o kontakt mkyszczak@wp.pl lub 509551937

 4. AlieNow pisze:

  Gdzie w okolicy Szprotawy macie fotostop i o której abyśmy mogli uiścić należności?

 5. Andrzej Tomaszewski pisze:

  @AlieNow: Proszę być w Szprotawie na stacji ok. 10:30.

 6. Kuba S. pisze:

  Witam,
  bardzo fajnie, że była możliwość focenia z samochodów. Za to wielkie dzięki. I teraz pytanie za 100 punktów – na jakie konto można podesłać datek, bo za takie podejście do sprawy to się chętnie dołożę.

  Pozdrawiam Kuba

 7. Filip Bebenow pisze:

  Wszelkie dane znajdują się w dziale „O nas”, ale podaję konto Towarzystwa również tutaj:

  Volkswagen Bank Polska
  37 2130 0004 2001 0516 2953 0001

  Dziękujemy za udział w imprezie i uczciwe podejście do sprawy.
  Wygrałem 100 punktów 😉 ?

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk