Pociąg do piwa …nie pojedzie

Z przykrością zawiadamiamy, że mimo naszych usilnych prób pozyskania dofinansowania, do dnia dzisiejszego nie jesteśmy w stanie zbilansować „Pociągu do piwa” zapowiedzianego na 22 czerwca 2013 roku (nawet przy założeniu pełnego obłożenia składu przy cenie biletu akceptowalnej przez potencjalnych uczestników). Nie mogąc dłużej czekać, zdecydowaliśmy o odwołaniu imprezy, za co wszystkich zainteresowanych przepraszamy. Zdajemy sobie sprawę, że jest to pierwszy przypadek odwołania zapowiedzianego przez nas pociągu specjalnego – z tym większym trudem podejmowaliśmy tę decyzję. Cóż, tym razem to „piętnastka” okazała się pechowa (miał to być bowiem piętnasty pociąg uruchomiony na zamówienie TPWP).

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie uzgadniania szczegółów ciekawej imprezy w terminie jesiennym, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że propozycja ta choć w części zrekompensuje zawód, jaki niewątpliwie sprawiliśmy wielu z Was (sądząc po otrzymywanych od chwili ogłoszenia mailach i telefonach). Ze swej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby jesienna impreza stała na tradycyjnie wysokim poziomie. Szczegóły wkrótce.

Do zobaczenia na żelaznych szlakach!

Tagi: , , , , ,

komentarzy 6

 1. krzyś pisze:

  A ta impreza jesienna to z typu dla matek z dziećmi czy dla focistów? Dokąd? Jakim składem?

 2. . pisze:

  Czy to towarzystwo będzie jeszcze uruchamiało jakieś pociągi okolicznościowe, czy już definitywnie koniec?

 3. Marcin Sz pisze:

  A kto pyta? Bo głupio odpisywać „kropce”.

 4. Daro pisze:

  Wiadomo już coś o tej imprezie na jesień?

 5. Dariusz pisze:

  Sądząc po ostatnich wpisach i biernym podejściu tpwp do pytań – raczej nie ma się czego spodziewać.

 6. Tomasz Drzewiecki pisze:

  Panie Dariuszu, a właściwie Panie Tomaszu,
  Do „Złotej polskiej jesieni” pozostały jeszcze co najmniej dwa miesiące, więc jest jeszcze trochę czasu zarówno na ogłoszenie imprezy jak i zebranie wystarczającej liczby uczestników. Jako Towarzystwo zawsze staramy się przekazywać kompleksową informację w kwestii danej imprezy, unikamy składania przedwczesnych obietnic dotyczących taboru, trasy itp. których nie bylibyśmy wstanie zrealizować. Stąd proszę o cierpliwość – myślę, że maksymalnie w ciągu 3-4 tygodni opublikowany zostanie oficjalny komunikat jak i formularz rezerwacyjny.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk