Zapraszamy na „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej”!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei w ramach projektu „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej”, który w bardzo atrakcyjnej cenie umożliwia odbycie sentymentalnej podróży jednym z kilku pociągów specjalnych uruchamianych na ciekawych trasach województwa małopolskiego, zestawianych z historycznego taboru będącego na stanie skansenu w Chabówce. Poniżej przedstawiamy terminy oraz trasy zaplanowanych pociągów:

Kraków Główny – Kraków Balice (1 września 2015 r.)

Nowy Sącz – Krynica (6 września 2015 r.)

Nowy Sącz – Biecz (20 września 2015 r.)

Chabówka – Nowy Sącz (26, 27 września 2015 r.)

Chabówka – Nowy Sącz (9 października 2015 r.)

Chabówka – Nowy Sącz (11 listopada 2015 r.)

Chabówka – Zakopane (5 grudnia 2015 r.)

Chabówka – Mszana Dolna (6 grudnia 2015 r.)

Uczestnikom naszej imprezy „Parowozem przez Małopolskę”, zaplanowanej na sobotę, 10 października 2015 r. na trasie Chabówka – Nowy Sącz – Chabówka, polecamy szczególnie przejazd tą samą linią dzień wcześniej (tj. w piątek, 9 października 2015 r.), kiedy to będzie możliwość pokonania jej zupełnie innym składem i w innej formule. Propozycja ta jest szczególnie atrakcyjna dla licznego grona osób wybierających się na naszą imprezę z dalszych zakątków kraju, jak i z zagranicy. W ramach dwudniowego pobytu na Podhalu będzie bowiem można w jesiennej aurze przejechać się jedną z najpiękniejszych linii kolejowych w Polsce aż dwukrotnie – i to dwoma zupełnie różnymi, historycznymi składami prowadzonymi przez parowozy.

Szczegóły projektu „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej” dostępne są na stronach internetowych:

www.kolejegalicyjskie.pl

www.nsmk.pl

Zapraszamy!

Tagi: , ,

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk