Parowozem przez Wielkopolskę 2012 – lista rezerwowa

Po dokładnie dwunastu godzinach przyjmowania zgłoszeń zapełniliśmy wszystkie miejsca w pociągu „Parowozem przez Wielkopolskę 2012” – jest to niewątpliwy rekord i wielka satysfakcja dla zespołu zaangażowanego w organizację imprezy.

Uprzejmie informujemy, że od tej chwili można zapisywać się już tylko na listę rezerwową. Chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres pociag@tpwp.pl

Wszystkim, którym udało się zarezerwować miejsca, przypominamy o warunkach płatności (220 zł do 13 kwietnia, a po tym terminie 260 zł) i prosimy o możliwie szybkie wpłaty, gdyż z uwagi na obostrzenia ze strony przewoźnika (wprowadzone w całej spółce PKP CARGO S.A.) – całość kosztów zamówienia musimy uregulować jeszcze przed imprezą.

Do zobaczenia na pokładzie pociągu!

Tagi: , , , , , , , ,

komentarzy 8

 1. Oggy pisze:

  I widzicie jak ludziom takiego sonderzuga brakowało 🙂

 2. qaz0r pisze:

  Trzeba było zamiast dwóch wagonów podczepić jeden i zaśpiewać 400zł za przejazd…
  A szkoda, bo z chęcią chciałbym się przejechać ponownie Parowozem Przez Wielkopolskę. Widzę, że robi się z imprezy pseudoelitarny spend dla ludzi, którzy patrzą na świat jedynie przez obiektyw aparatu…

 3. Andrzej pisze:

  Dokładnie tak. Przed chwilą zarejestrowałem się na liście rezerwowej. . Jednak bardzo proszę organizatorów o wykreślenie mnie z tej listy. Info o rezerwacji dostałem wczoraj tj 28.03.2012 o godz 21.59. Chyba jednak organizatorzy zapomnieli, że wiele osób idzie następnego dnia do pracy, szkoły i nie mają możliwości śledzić przez dwanaście godzin / cytat ze strony TPWP / napływających informacji. Rezerwacyjna robota załatwiona „koronkowo”. Szkoda bo brałem udział we wszystkich prawie imprezach organizowanych przez TPWP, szkoda bo przypuszczam, że zawiedliście wiele osób, szkoda bo zawsze / tak mi się wydawało / impreza była dedykowana dla wszystkich, którzy czuli atmosferę wspólnego przejazdu / wyjątki chyba potwierdzają regułę / , szkoda bo pozostaje niesmak do działań TPWP / mała „wtopa” a rzutuje na całokształt działań i zaangażowania /. Z info, które dostałem już jakieś dwa tygodnie temu wynikało, że taki skład nie może kosztować mnie aniżeli 280 pln od osoby. Wprowadzono mnie w błąd . Jest taniej. Niemniej mogę zapłacić każdą cenę za taki przejazd pod jednym warunkiem !!!. Jest on organizowany dla całej rzeszy Miłośników ceniących wspólną jazdę, wspólne fotografowanie i wspólne przeżywanie super atmosfery podczas przejazdu. Niemniej życzę wszystkim słonecznej pogody, miłych wrażeń i szczęśliwego powrotu do mety.
  Pozdrawiam
  Andrzej

 4. Piter pisze:

  Wiadomo było, że miejsc będzie mało, bo skład krótki. Zapowiedzi były już dawno, trzeba było śledzić. Dziś rano były jeszcze miejsca, a w takich przypadkach trzeba zaglądać kilka razy dziennie a nie teraz żale swoje wylewać. Z do malkontentów: zawsze można sobie zorganizować taką samą imprezę i wtedy dyktowac warunki.

 5. łuki1133 pisze:

  Do trybu rezerwacji nie można mieć zastrzeżeń. TPWP równie dobrze mogło zawołać 400 PLN (i tak wkrótce będzie) i też by był taki składzik zapełniony. Także chwałą im za to że podchodza do tematu pro miłośniczo a nie biznesowo. Kto chce płacić 69,00 i oglądać rodzinno-kolejowe sadomaso z zamęczonym parowozem w roli drugoplanowej jest już i taka możliwość. Co śmieszne tam też frekwencja 100%.

 6. Mysz.1974 pisze:

  Witam i pozdrawiam z dalekiego Wittingen koło Hanoweru. Mam nadzieję, że tegoroczna FLOTA WIELKOPOLSKI nie zaliczy takiej wpadki. Czekam na nią z utęsknieniem i wypiekami na twarzy. W przyszłości, może nie tak dalekiej proponuję FLOTĘ rozszerzyć do kilku dni : FLOTA WIELKOPOLSKI DOOKOŁA POLSKI. Frajda by to była n iesamowita. Hej tęgie głowy do pracy nad tym pomysłem. To nie jest szaleństwo, ale jak najbardziej realne marzenie, które możecie spełnić.

 7. x pisze:

  Zauważ, że jak dotąd nie mamy nadal wagonów w „oliwkowym” malowaniu. A wątpię, aby TPWP pojechało z parowozem z wagonami we współczesnych barwach PR-ów, Inter-Regio bądź TLK…

 8. Hermann pisze:

  Do tych co tak marudzą co do ceny i ilości wagonów: impreza jest organizowana stricte pod orginalność pociagów kursujących na w/w liniach pod koniec eksploatacji parowozów w MD Miedzyrzecz. Prawda jest taka że zwiekszenie o 1 lub dwa wagony skladu mijało by się z celem. Ja pamiętam tamte planowce w węźle międzyrzeckim i wolę zapłacić 220 zeta za normalny skład z mniejszą ilością hobbystów (czytaj: nie mikoli) co daje szansę na dyscyplinę i szybkie przeprowadzenie fotostopów. Co do terminu też jest właściwy! Tylko wtedy jest okazja na pożyczenie za mniejszą kasę TKt48 + ryflaki. Jeśli organizator by miał organizować ta imprezę w którąkolwiek sobotę oprócz parady to wtedy murowane że impreza by kosztowała 4 stówy. Impreza podczas parady odpada bo znaleźli by się ludkowie co by marudzili że trzeba znowu wybierać imprezy a na cenę też by narzekano! Co do rezerwacji też nie mam zastrzeżeń! Często kończę pracę po północy, a na rano to muszę wstawać o 3 rano, często pracuję po 10 godzin i mimo to znalazłem czas na przegląd internetu. Dla chcącego nic trudnego.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk