Parowozem przez Wielkopolskę 2012 – informacja dla „goniących”

goniacy 300x225 Parowozem przez Wielkopolskę 2012  informacja dla goniącychW związku z bardzo licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości uczestnictwa w imprezie na zasadzie „gonienia” pociągu samochodem uprzejmie informujemy, że przed odjazdem pociągu (na peronie w Wolsztynie) oraz podczas postojów po drodze (Zbąszynek, Międzyrzecz, Skwierzyna) będzie istniała możliwość nabycia materiałów informacyjnych (w tym folderu z wykazem fotostopów). Wysokość opłaty jest dobrowolna, jednak zainteresowanym tą formą uczestnictwa sugerujemy wzięcie pod uwagę kosztów, jakie ponoszą osoby jadące w pociągu. Z pozytywnym nastawieniem kolejny raz mamy nadzieję na dobrą współpracę na szlaku.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

komentarze 4

 1. Mysz.1974 pisze:

  Witam. No dobra moi przyjaciele, a co z tegoroczną FLOTĄ WIELKOPOLSKI? Wiadomo już coś, cokolwiek? Będzie, nie będzie? Pozdrawiam z Wittingen w Niemczech.

 2. Tomasz Drzewiecki pisze:

  Pani Marto – Flota Wielkopolski 2012 odbędzie się. Prosimy jednak o odrobinę cierpliwości – obecnie trwają intensywne przygotowania pod względem formalnym; za kilka tygodni uaktualniona zostanie strona http://www.flotawielkopolski.pl, podany tabor, trasa, rozkład pociągu i uruchomiony tradycyjny interaktywny formularz.

 3. krzysiuMK pisze:

  @Tomasz Drzewicki: Pytanie, czy z oliwkami i Piękną Heleną…

 4. Tomasz Drzewiecki pisze:

  Tak jak napisałem wyżej – prosimy o nieco cierpliwości. Wszelkie informacje dotyczące Floty zostaną opublikowane na http://www.flotawielkopolski.pl oraz na http://www.tpwp.pl

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk