Pociągi specjalne 2013 – zmiana!

Z powodu przeniesienia „Lubuskiego Święta Piwa” o tydzień (z powodu kolizji z inną „piwną” imprezą – w Żywcu), zianie ulega również termin zapowiedzianego przez nas jesienią ubiegłego roku „Pociągu do piwa”. Wyruszy on w trasę z Wolsztyna przez Poznań, Krzyż i Gorzów Wlkp. do Witnicy 22 czerwca 2013 roku (w sobotę). Jak zapewniają nasi lubuscy partnerzy – termin ten jest ostateczny, zatem wszyscy miłośnicy podróży w starym stylu i złocistego napoju z pianką mogą sobie go zarezerwować.

Jednocześnie informujemy, że tegoroczny przejazd w ramach cyklu „Parowozem przez Wielkopolskę” odbędzie się w podanym wcześniej terminie, czyli 28 kwietnia 2013 roku (w niedzielę po wolsztyńskiej Paradzie Parowozów). Jesteśmy w trakcie uzgadniania szczegółów. Na chwilę obecną możemy poinformować, że pociąg wystartuje i powróci z i do Wolsztyna.

Tagi: , , , , ,

komentarze 2

  1. KB pisze:

    Witam

    Szykowałem się na ten pociąg do Witnicy. Tymczasem np. na stronie http://lubuskie.pl/news/12775/27/Lubuskie-swieto-Piwa/ zapisano, iż Lubuskie Święto Piwa odbyło się 18/19 maja.
    Czy w związku z powyższym przejazd jest aktualny?

  2. krzyś pisze:

    @KB: Dokładnie, też się szykowałem, większą grupką znajomych. Również znalazłem tę informację i byłem trochę zdziwiony. Na dodatek nadal nie ma żadnych wstępnych informacji, do wyjazdu zostały 3 tygodnie z małym okładem.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk