Flota Wielkopolski 2011 – 2/3 miejsc już zarezerwowane!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pociągiem „Flota Wielkopolski” informujemy, że większość (tj. 2/3) spośród dostępnych miejsc została już zarezerwowana! Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do rezerwacji, oczywiście pod adresem www.flotawielkopolski.pl . Ponieważ czteroczłonowy zestaw wagonów serii Bhp dysponuje 340 miejscami, na pewno nie pobijemy rekordowego wyniku z 2010 roku, gdy pociąg „Flota Wielkopolski 2010” przewiózł 366 osób, a pociąg „Vulcan” aż 508 osób.

Uprzedzając ewentualne pytania informujemy, że nawet w przypadku dużej liczby zainteresowanych nie będziemy doczepiać do składu kolejnych wagonów. Jakość prezentowanego produktu jest dla nas najważniejsza, a brak w tej chwili sprawnych wagonów w barwach oliwkowych pasujących do składu dalekobieżnego pociągu parowego. Zaznaczamy jednak, że trwają rozmowy z jednym z przewoźników kolejowych dotyczące przemalowania wagonu pierwszej klasy i włączenia go do składu pociągu.

O wszelkich nowościach w temacie „Floty Wielkopolski” będziemy informować na stronach internetowych www.flotawielkopolski.pl i tpwp.pl .

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk