Warto działać!

Warto działać! To wiedzą wszyscy. Nie trzeba tłumaczyć. Jeżeli jeszcze dzięki działaniu zwraca się uwagę na problemy i bolączki kolei, a dokładniej na sprawę wolsztyńskiej szopy, to takie działania cieszą dwukrotnie. Listopad i początek grudnia upłynął właśnie na takim przyjemnym zbiorze owoców naszej pracy.

29 listopada zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Działanie Godne Uwagi organizowanym przez stowarzyszenie Centrum PISOP. Do konkursu przedstawiliśmy naszą inicjatywę Kolej Doliny Odry. Znaleźliśmy się w ścisłej czołówce nominowanych organizacji pozarządowych z terenu Województwa Wielkopolskiego, których to właśnie działania są godne uwagi (i pochwały). Wśród laureatów byliśmy perełką, bowiem byliśmy jedyną organizacją działającą na rzecz kolei.

Ku naszemu nieskrywanemu zaskoczeniu, 8 grudnia, w sobotnim wydaniu Gazety Wyborczej ukazał się Kalendarz fotoreporterów na 2013 rok. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, iż jest tam zamieszczona fotografia Łukasza Cynalewskiego prezentująca nasz pociąg – Flotę Wielkopolski, tuż przed odjazdem z peronów poznańskiego dworca. Pojawienie się Floty w ogólnopolskim kalendarzu jest niezwykle miłe i jednocześnie zachęcające do dalszego działania. Dzięki takim niespodziankom wiemy, że warto dalej działać!

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk