Flota Wielkopolski 2011 – brak wolnych miejsc

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie miejsca w pociągu „Flota Wielkopolski 2011” zostały już zarezerwowane. W związku z tym uruchamiamy listę rezerwową – osoby zainteresowane przejazdem prosimy o przesłanie drogą mailową (pociag@tpwp.pl) informacji o liczbie miejsc jaka Państwa interesuje oraz o podanie danych kontaktowych. W przypadku zwolnienia się miejsca będziemy informować mailowo lub telefonicznie osobę, znajdującą się aktualnie na szczycie listy rezerwowej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

komentarzy 7

 1. mysz.1974 pisze:

  Cieszę się, że bilety poszły. Impreza na pewno uda się tak jak rok temu albo i lepiej. Szkoda, że nie będzie dla Gdańszczan pociągu VULCAN. Nie chcę być nahalna, ale zapytam o jedynkę, czy wiadomo już coś więcej na temat jej obecności w składzie pociągu? Ostrzę sobie ochotę na miejsce numer 15 w tym wagonie. To moje szczęśliwe miejsce. Pozdrawiam i do zobaczyska w pociągu.

 2. mysz.1974 pisze:

  Dlaczego nic nie mówicie o tym, że HELENKA pojedzie z zabytkowym pociągiem na wodowanie i imprezkę EURO do WARSZAWY w sobotę 11.06 ? Rozumiem, że to impreza zamknięta, ale jakieś info o tym na tej stronie powinno być. PKP IC było pierwsze. Czy będzie jedynka we FLOCIE WIELKOPOLSKI?

 3. mysz.1974 pisze:

  Kochani, to już za miesiąc. Skład gotowy? Jedynka też będzie? Odliczanie nabiera tempa.

 4. Mimo wcześniejszych deklaracji ze strony WZPR, na oliwkową jedynkę prawdopodobnie nie ma co liczyć. Spowodowane jest to tym, że od 1.06 PR nie uruchamiają żadnych planowych pociągów z parowozem (przeszły one pod KW), w związku z czym zmiana malowania na jakimkolwiek wagonie nie ma uzasadnienia.
  W związku z powyższym wystąpiliśmy o włączenie do składu jednej oliwkowej bonanzy (seria Bp, typ 120A). Z tego co nieoficjalnie wiadomo – nie powinno być problemu. Mamy zatem nadzieję, że zostanie wytypowany wagon w możliwie najlepszym stanie (zarówno wnętrze jak i stan powłoki malarskiej) i po przedłużeniu rewizji uzupełni skład FLOTY.

  Pozdrawiam

 5. mysz.1974 pisze:

  Rozumiem, że na tą bonanzę bilety nie są droższe i mogę dokonać zmiany rezerwacji z bipy na bonanzę. Czy będzie ona na końcu, czy na początku składu pociągu? Naprawdę wolę bonanzę jak bipę. Na razie mam miejsce 1/113. Pozdrawiam.

 6. mysz.1974 pisze:

  Sorry, że nie wyraziłam radości i uznania za działania. Ogromnie się cieszę, że w składzie FLOTY będzie wygodniejszy i bardziej komfortowy wagon, nawet jak będzie trochę droższy to nie szkodzi. Jak już będzie pewny to proszę o info na maila. Sytuację będę i tak śledzić. Pozdrawiam.

 7. mysz.1974 pisze:

  U W A G A : Na trasie OLPUCH – KOŚCIERZYNA wykoleił się pociąg towarowy. Naprawa potrwa długo. Co z trasą FLOTY WIELKOPOLSKI, nie ulegnie zmianie? To ważne. Jak wtedy pojedzie nasz pociąg?

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk