Kapitał społeczny

ropowanie 1 300x199 Kapitał społecznyZrzeszamy fachowców rozmaitych dziedzin: informatyków, nauczycieli, handlowców, samorządowców, przez filologów, geografów, historyków, kolejarzy. Daje nam to duże możliwości działania. Większość z nas swoją przygodę z muzealnictwem i turystyką kolejową rozpoczęło wiele lat temu. Doświadczenie nabyte podczas pracy i wolontariatu na kolejach wąskotorowych, drezynowych, skansenach i muzeach kolejowych procentuje dobrą znajomością tematu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że praktycznie wszyscy utrzymujemy także relacje towarzyskie, co sprawia, że jesteśmy zgraną paczką, w której znacznie łatwiej realizować nawet trudne projekty. Wtedy kiedy trzeba mobilizujemy swe siły przy pracy papierkowej, ale nie boimy się pobrudzić i spocić, gdy okoliczności tego wymagają!

Wciąż poprawiamy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i seminariach branżowych w Polsce i zagranicą, zgłębiając prasę zagraniczną i publikując własne artykuły. Stale rozwijamy się, wcielając w życie udogodnienia i dobre rozwiązania podejrzane u najlepszych wzorców z zachodu Europy, niektóre skutecznie wprowadzamy do użycia w Polsce. To właśnie dzięki talentom i ciężkiej pracy naszych członków jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie uruchamiania pociągów specjalnych z parowozami!

Chcesz nas lepiej poznać? Poczytaj:

© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk