Pełną Parą

Od października 2007 roku wydajemy nasz klubowy kwartalnik – „Pełną Parą”. Poświęcony jest on działalności jedynej czynnej w Europie parowozowni oraz działaniu naszego stowarzyszenia. Piszemy w nim o codziennym życiu „szopy”, imprezach z udziałem parowozów, relacjonujemy ich naprawy oraz niecodzienne wydarzenia związane z Parowozownią Wolsztyn. Nie brakuje w nim również tekstów poświęconych naszemu stowarzyszeniu – akcjach, imprezach, działaniu w terenie. „Pełną Parą” to także ciekawostki techniczne z zakresu konstrukcji, budowy parowozu oraz infrastruktury kolejowej opracowane w prostym przyswajalnym języku.

Niestety, ze względów ekonomicznych musieliśmy zawiesić wydawanie „Pełną Parą” na papierze. Nie jest to jednak koniec naszego magazynu – zmieni się jedynie jego forma. Już niedługo będzie można go nieodpłatnie pobrać z naszej strony internetowej w formacie PDF.

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk