Oliwkowe wagony – termin zakończenia zbierania podpisów

Dobiega końca akcja zbierania podpisów pod petycją o przywrócenie oliwkowej barwy wagonom obsługującym rozkładowe kursy prowadzone przez parowóz. Wszystkich, którzy zbierają podpisy, prosimy o przesłanie ich na adres Towarzystwa (ul. Doktora Kocha 12a, 64-200 Wolsztyn) w terminie do 15 marca. Do tej pory dotarły już do nas podpisy również z zagranicy (Niemiec, Holandii i Czech). Za te oraz wszystkie pozostałe serdecznie dziękujmy. Po zliczeniu wszystkich list petycję wraz z tabelami przekażemy do Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Kolei Wielkopolskich, Przewozów Regionalnych oraz PKP CARGO S.A.

Tagi: ,

komentarze 3

 1. Wiśnia pisze:

  1 sierpnia w temacie Floty pytałem – do kogo poszła petycja z zebranymi podpisami i co na to odpowiedzieli? Zdaje się, że miało to trafić do kilku instytucji. Nadal nie ma odpowiedzi, ani żadnej informacji jak była reakcja tych instytucji!

 2. Wiśnia pisze:

  Dlaczego nikt nie udziela żadnych informacji na ten temat?
  Ostatnio były problemy z wagonami do parowozów, więc istotna jest każda inicjatywa w tej sprawie.
  Wiele osób z różnych stron (również z zagranicy) zbierało podpisy i chcieli by zapewne wiedzieć co z tego wyszło – tymczasem od marca brak jakichkolwiek informacji.

 3. Andrzej T. pisze:

  Petycja została złożona jeszcze wiosną. Bardzo grube koperty dostało w sumie 7 instytucji (oryginały podpisów dostały Koleje Wielkopolskie). Ostatnie (bardzo nieoficjalne) doniesienia są całkiem obiecujące – sprawa w końcu ruszyła – mam nadzieję, ze już niedługo będziemy mogli przekazać dobre wiadomości.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk