Piknik drezynowy 2017 w Świętnie

Wrześniowe pikniki drezynowe na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie. W tym roku, w związku z intensywnymi pracami związanymi z organizacją pociągów specjalnych do Kębłowa, piknik drezynowy odbędzie się wyłącznie na stacji kolejowej w Świętnie, na którą wszystkich chętnych zapraszamy w niedzielę, 10 września. Piknik rozpocznie się o godz. 14:00. Do godz. 16:00 będzie można przejechać się „kiwajką” na terenie stacji i „poćwiczyć” przed zawodami drezynowymi, które rozegrane zostaną w przypadku odpowiedniej frekwencji. Początek rywalizacji o godz. 16:00 (zapisy drużyn od 15:00). Podczas pikniku będzie oczywiście możliwość zakupienia biletów na pociągi specjalne planowane na dzień 17 września 2017 r., którymi z Kębłowa i Starego Widzimia będzie można dostać się na doroczny „Festyn jesienny” na wolsztyńskim Skansenie Budownictwa Ludowego Zachodniej Wielkopolski.

Mieszkańców Starego Widzimia i Kębłowa, którzy chcieliby przejechać się drezyną (a przy okazji zakupić bilety na pociągi uruchamiane w dniu 17 września) zapraszamy w sobotę, 16 września. Wraz z naszą „kiwajką” będziemy czekać na Państwa w Widzimiu od godz. 15:00 i w Kębłowie od godz. 17:00.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Powiatu Wolsztyńskiego.

Tagi: , ,

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk