Kociołkiem przez Wielkopolskę 2015 – informacje organizacyjne

Uruchamiany przez TPWP w dniu 1 maja br. pociąg specjalny relacji Leszno – Kąkolewo – Krobia – Kobylin – Osusz – Durzyn – Biadki – Kąkolewo – Gostyń – Kąkolewo – Leszno – Wolsztyn odjedzie ze stacji początkowej o godz. 9:35. Materiały informacyjne będą wydawane przy wejściu do wagonów od godz. 9:00.

UWAGA!
W przypadku niewielkich opóźnień pociągów TLK 45106 z Katowic i IC 83104 ze Szczecina (nie większych niż 15 minut), pociąg będzie oczekiwać na pasażerów.

Zakończenie imprezy i powrót pociągu do Leszna planowany jest na godz. 18:55. Chętni będą mogli kontynuować podróż na pokładzie pociągu do Wolsztyna (przyj. 20:30).

W pociągu funkcjonować będzie bar „Tender”, oferujący ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.

Osoby, które nie opłaciły jeszcze swoich biletów prosimy o niezwłoczne dokonanie płatności, a w przypadku nieotrzymania potwierdzenia zaksięgowania należności na naszym koncie do dnia 29 kwietnia, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia przelewu.

Do zobaczenia 1 maja!

Tagi:

Komentarzy 4

 1. Witam.
  Z chęcią odstąpię opłacone miejsce w pociągu.

 2. Dariusz pisze:

  Witam.
  Czy można prosić organizatorów o wypisanie jakie numery pociągu mieliśmy na poszczególnych odcinkach? Lub ewentualnie rozesłanie służbowych rj. Z góry dzięki.

 3. Tomasz Drzewiecki pisze:

  77008 Leszno-Biadki, 77015/4 Biadki-Gostyń, 77017 Gostyń-Wolsztyn.

 4. Dariusz pisze:

  Dziękuję pięknie!

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2019. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk