Parowozem przez Wielkopolskę 2013 – lista rezerwowa

Po dokładnie trzydziestu minutach przyjmowania zgłoszeń zapełniliśmy wszystkie miejsca w pociągu „Parowozem przez Wielkopolskę 2013”. Niezmiernie cieszymy się z zainteresowania, jakim cieszy się nasza impreza.

Uprzejmie informujemy, że od tej chwili można zapisywać się już tylko na listę rezerwową. Chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres pociag@tpwp.pl

Wszystkim, którym udało się zarezerwować miejsca, przypominamy o warunkach płatności (220 zł w nieprzekraczalnym terminie do 12 kwietnia) i prosimy o możliwie szybkie wpłaty, gdyż z uwagi na obostrzenia ze strony przewoźnika (wprowadzone w całej spółce PKP CARGO S.A.) – całość kosztów zamówienia musimy uregulować jeszcze przed imprezą.

Do zobaczenia na pokładzie pociągu!

Tagi:

komentarzy 14

 1. Goldenpass pisze:

  Panowie !
  Trzydzieści minut i bilety po 220 zeta skończyły się. Toż to rekord świata :). Ale czy Wam nie daje to do myślenia ?. Jeszcze jeden „ryflak” i przy założeniu 100% zapełnienia miejsc macie 16720 pln dodatkowo z jednego tylko wagonu:). Tak tak. Nie ma taboru. A co z tymi „ryflakami” z Poznań Franowo ?. Pocięte czy jeszcze stoją ? Może warto pokusić się i znaleźć kogoś kto je kupi, wydzierżawi, pożyczy i wyremontuje ?. Ale kogoś takiego kto w perspektywie jakiegoś czasu będzie wiedział, że na tym biznesie ZAROBI. I żaden ze mnie wielki znawca. Jednak niezłe pomysły rodzą się jak człowiek osiągnie jakiś sukces. A ja osiągnąłem. Zdążyłem zarejestrować się na imprezę. I życzę wszystkim super wrażeń i słonecznej pogody. Pozdrawiam.

 2. Jan pisze:

  Gratulacje, odnośnie owych 16 tysi ekstra. Może i tak , ale pewnie niemiło by było Koledze mieć piętrowo na swoich plecach innych na ciasnych fotostopach , kasa kasą ale komfort i bezpieczeństwo też ma znaczenie. Czy wielkopolskim kolejarzom wstyd czy nie że takie pociągi obsługuje Chabówka od kilku lat, to ich sumienie. Jedne historyczne wagony odstawione to jedna spółeczka , inne to tez inna spółeczka , bo Polandia to fajna kraja.

 3. Ralf pisze:

  Witam szczęśliwców!
  (Nieszczęśliwców też)
  Chyba jednak się nie opłaca. No bo po co komu za jednodniową imprezę 16 tysięcy? Trzeba odprowadzić VAT, podatek, prowadzić ewidencję… W Polsce jakoś tak jest, że jak coś przychodzi za szybko albo za łatwo to też się nie opłaca. Zupełnie jak kilka lat temu zaskoczony był pewien wydawca, że periodyk przez niego wydawany zamiast przez planowane dwa lata sprzedał się w dwa miesiące. Dodruk oczywiście się nie opłacał… Witamy w Polsce…

 4. Ralf pisze:

  No i jeszcze – najpierw na stronie napisało:

  formularz, za pomocą którego będzie można zarezerwować miejsca na pociąg specjalny „Parowozem przez Wielkopolskę 2013” zostanie uruchomiony na naszej stronie internetowej (tpwp.pl) we wtorek, 2 kwietnia 2013 r. o godzinie 20:00.

  po czym

  2 kwietnia 2013, 19:34 – Po dokładnie trzydziestu minutach przyjmowania zgłoszeń zapełniliśmy wszystkie miejsca w pociągu

  Dokonać sprzedaży wszystkich miejsc przed oficjalnym rozpoczęciem – zupełnie jak za komuny – rozeszło się spod lady…

 5. zbychu pisze:

  Eh, a tak chciałem zobaczyć jak wygląda formularz rejestracyjny 😛
  A tak na serio, to nie pokusicie się może o więcej takich imprez? Albo chociaż coś w stylu Floty Wielkopolski?

 6. bydgoszcz_wąskotorowa pisze:

  @Ralf – zwróć uwagę, że strona jedzie na czasie zimowym. Zobacz, jaką godzinę oznaczono na Twoich komentarzach.

 7. Tomasz Drzewiecki pisze:

  @Ralf:
  Proszę zwrócić uwagę na godziny, jakie wyświetlają się na stronie przy komentarzach – nie przestawiony został zegar. Tak więc wpis ten został faktycznie opublikowany o 20:34, a formularz zablokował się kilka minut wcześniej.

 8. Daro pisze:

  Zegarka na serwerze nie mają przestawionego, to i newsy jeszcze ze złą godziną wychodzą.

  @ zbychu – w czerwcu będzie kolejna impreza, zgodnie z kalendarzem na pierwsze półrocze. Co do Floty – to też zostało w sumie wyjaśnione, w tym roku bym na nią nie liczył.

 9. Goldenpass pisze:

  Ralf. Z tymi godzinami coś jest nie tak. Nie mam bladego pojęcia ale… . rezerwowałem bilet wg mojego zegarka o 19.58. Jak zrobiłem rezerwację to przelałem kasę. Wg banku / sprawdziłem / „ostatnie logowanie 02.04 godz20.04”. Hasler napisał o „18.58” że cytuję „Sprawnie i szybko, rezerwacja dokonana”. A to już było trochę po 20. Czyli ? Czas jest iluzją :):)

 10. Goldenpass pisze:

  A . Już wyjaśnione 🙂

 11. Z czasem faktycznie był mały problem – strona miała ustawioną nie tą strefę czasową co trzeba, stąd dziwne czasy publikacji newsów i komentarzy. Jako techniczny od tej całej zabawy przepraszam za zamieszanie.
  Niemniej jednak na czas rezerwacji to nie wpłynęło. Rezerwacja ruszyła, kiedy zegarek w moim komputerze (nie ma nic wspólnego z zegarem serwera) pokazał 20:00.

 12. hołek pisze:

  Kiedyś nie było żadnych formularzy, żadnych bzdurnych rezerwacji na pociągi imprezowe. Po prostu każdy przyjeżdżał i uczestniczył w imprezie. Pozdrawiam

 13. hasler pisze:

  No, teraz też są takie pociągi, imprezy i towarzystwo.

  Jak ktoś zatęskni zawsze może dołączyć.

 14. Hermann pisze:

  @Hołek: Tylko w tamtych latach jak się zjechało na imprezę 50 uczestników z Polski, a drugie tyle było z zagranicy, to nonsensem było robienie rezerwacji. Wyobrażasz sobie sytuację, gdy TPWP ogłasza taką imprezę jak ta bez limitu uczestników? Skład by musiał mieć chyba jeszcze dwa razy tyle wagonów. A zapanować nad takim tłumem? Koszmar.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk