Parowozem przez Wielkopolskę 2013 – informacja dla „goniących”

W związku z bardzo licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości uczestnictwa w imprezie na zasadzie „gonienia” pociągu samochodem uprzejmie informujemy, iż przed odjazdem pociągu (na peronie w Wolsztynie) oraz podczas postojów po drodze (Zbąszynek, Sulechów) będzie istniała możliwość nabycia materiałów informacyjnych (w tym folderu z wykazem fotostopów). Wysokość opłaty jest dobrowolna, jednakże zainteresowanym tą formą uczestnictwa sugerujemy wzięcie pod uwagę kosztów, jakie ponoszą osoby jadące w pociągu.

Z pozytywnym nastawieniem kolejny raz mamy nadzieję na dobrą współpracę na szlaku!

Tagi:

komentarzy 5

 1. MD_Cinek pisze:

  Jak któś chce zaplanować sobie wcześniej którędy będzie jechał autem i znaleźć jakieś fajne miejsce na zdjęcia, filmy to gdzie można dostać taką informacje? Ale nie w dniu imprezy bo to już za późno aby coś zaplanować.

 2. hasler pisze:

  Zaplanować trzeba było sobie przejazd pociągiem , wszystkie niedogodności ominęły by Cię bezpowrotnie 🙂

 3. MD_Cinek pisze:

  Mylisz się, jest wręcz przeciwnie.

 4. Łukasz pisze:

  @MD_Cinek
  Wydaje mi się, że warto poprzeglądać kolejowe galerie fotograficzne. Teraz każda linia jest obfotografowana na wszystkie strony, więc można znaleźć sobie dobre miejscówki właśnie w ten sposób. 🙂

 5. ganiacz pisze:

  Przecież tu nie chodzi o wybór miejscówek, bo linie są obcykane do bólu, ale o zarys rozkładu jazdy żeby można było zaplanować sobie wcześniej te miejscówki a nie dopiero rano studiować folderek.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk