„Flota Wielkopolski 2011” – wolne miejsca

W związku z dużą liczbą rezygnacji z udziału w imprezie „Flota Wielkopolski 2011” powtórnie uruchamiamy formularz rezerwacyjny. Udostępniamy Państwu 30 miejsc w historycznym pociągu, które można rezerwować pod adresem: http://www.flotawielkopolski.pl/rezerwacja-miejsc.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi:

komentarze 2

  1. jQ pisze:

    A co z planem i trasą przejazdu? Z tego co wiem, remont mostu pod Bąkiem trwa nadal, termin się zbliża, a informacji żadnych nie ma.

  2. Tomasz Drzewiecki pisze:

    W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie rozkładu jazdy i trasy przejazdu pociągu specjalnego informujemy, iż ze względu na przedłużający się remont mostu w pobliżu Kościerzyny (usuwanie skutków wypadku kolejowego) zostaliśmy zmuszeni do zmiany trasy przejazdu pociągu „Flota Wielkopolski”. Obecnie trwają konsultacje z przewoźnikiem oraz zarządcą infrastruktury dotyczące wyznaczenia objazdu i wprowadzenia korekty rozkładu. Gdy tylko otrzymamy ostateczną jego wersję bezzwłocznie opublikujemy ją na http://www.flotawielkopolski.pl, http://www.tpwp.pl oraz wyślemy drogą mailową do wszystkich uczestników imprezy.

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2021. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk