„GANZ-em” po węźle wolsztyńskim – lista rezerwowa

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie miejsca w pociągu „GANZ-em po węźle wolsztyńskim” zostały zarezerwowane w niespełna minutę! Tym samym pobity został rekord prędkości w rezerwowaniu miejsc na pociągi uruchamiane przez nasze Towarzystwo. Wszystkich zainteresowanych w/w imprezą, którym nie udało się zarezerwować miejsca, zapraszamy do zapisania się na listę rezerwową, wysyłając maila z danymi na adres pociag@tpwp.pl. W przypadku dużego zainteresowania rozpoczniemy rozmowy z przewoźnikiem i zarządcą infrastruktury na temat uruchomienia dodatkowego pociągu w tym samym dniu (sobota, 30 kwietnia) w godzinach popołudniowych lub dzień wcześniej (piątek, 29 kwietnia). Zależy to jednak od wielu czynników, a znajomość skali zapotrzebowania na dodatkowy kurs, pozwoli na dokładne rozeznanie się w sytuacji. Na ten moment zapisanie się na listę rezerwową jest równoznaczne z zainteresowaniem sobotnim porannym przejazdem (po ewentualnym zwolnieniu się miejsca) lub ewentualnym dodatkowym kursem popołudniowym w piątek lub sobotę.

Tagi:

Komentarzy 8

 1. Dkn pisze:

  Wpisałem się, ale piątek zdecydowanie odpada

 2. bydgoszcz_wąskotorowa pisze:

  Super pomysł z dodatkowym pociągiem piątkowym. Trzymam kciuki, by udało się go zorganizować.

 3. Przemek pisze:

  Drugi pociąg sobotni też byłby dobry

 4. Andrzej Tomaszewski pisze:

  Treść ogłoszenia została zmodyfikowana zgodnie z sugestiami – impreza w sobotę rano, a EWENTUALNY dodatkowy kurs w piątek po południu lub w w sobotę po południu (w zależności od możliwości).

 5. Marcin Majdański pisze:

  Czy będziecie pobierać pieniądze od osób z listy rezerwowej „na w razie czego”? A tak na marginesie, możecie przekazać informację, ile osób obecnie znajduje się na liście rezerwowej, żeby człowiek miał rozeznanie, czy ma dużą „konkurencję w kolejce” ;)

 6. Tomasz Drzewiecki pisze:

  Nie przyjmujemy wpłat „z góry” od osób znajdujących się na liście rezerwowej. Zapisana liczba chętnych jest wystarczająca do tego, by uruchomić dodatkowy kurs. W tej chwili trwają rozmowy z CARGO i PLKą na jego temat. O wynikach będziemy informować na naszej stronie, facebooku i via mail, stąd prosimy o odrobinę cierpliwości.

 7. Krzysztof pisze:

  Czy w przypadku listy rezerwowej również będzie obowiązywać kwota 120zł za przejazd, przy szybkim dokonaniu przelewu?

 8. zieniewa pisze:

  Myślę ,że byłoby tylu chętnych aby przy odrobinie dobrej woli Cargo i PLKi zorganizować przejazdy po południu w piątek i sobotę. Piątek bardzo mi odpowiada. Liczę na to ,że uda się zorganizować dodatkowe przejazdy. Takie drobne pytanie – ile osób zabierzecie na jeden kurs?

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2019. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk