„GANZ-em” po węźle wolsztyńskim – kilka wolnych miejsc

Uprzejmie informujemy, iż w związku z upływem terminu płatności za bilety na w/w imprezę oraz zweryfikowaniem nieopłaconych rezerwacji, dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami w pociągach uruchamianych w dniu 30 kwietnia br. Udostępniamy 2 miejsca w porannym i 2 miejsca w popołudniowym kursie. Cena biletu wynosi 160 zł/osobę. Chętnych prosimy o kontakt mailowy – pociag@tpwp.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

Tagi:

Komentarzy 3

  1. Towarzystwo Przyjaciół Wolsztyńskiej Parowozowni A te pieniądze wydacie na ubytek przed Świętnem czy na coś innego?

  2. Andrzej Tomaszewski pisze:

    Te pieniądze nawet nie pokryją tego, co tylko przez ostatni miesiąc wsadziliśmy w tor, po którym pojedziemy (i to sam materiał, bo robocizna jest oczywiście wkładem naszym i wolontariuszy).
    A na dojechanie do Świętna też są perspektywy, ale to na przyszłość i troszkę więcej zachodu trzeba będzie. W każdym razie będziemy się starać.

  3. Gość z Wtozk pisze:

    A jak sytuacja na linii czy będą rozbierać na ścieżkę dla władz Nowej Soli na zaspokojenie chorych marzeń, czy można spać spokojnie?

Skomentuj

Komentarz© TPWP 2019. Strona używa plików cookies. Polityka prywatności zawiera więcej informacji o cookies. Design & Development: Michał Pawełczyk